İyi Parti Ardeşen Bld. Bşk. Adayı O İsim Mi Olacak?

Rize’nin Ardeşen ilçesinde belediye başkan adaylığı için tanıdık bir isim öne çıktı.

İyi Parti Ardeşen Bld. Bşk. Adayı O İsim Mi Olacak?
İyi Parti Ardeşen Bld. Bşk. Adayı O İsim Mi Olacak? Mustafa ÖZYANIK

İyi Parti Ardeşen Belediye Başkan aday adaylığı için Sabri Hacısüleymanoğlu öne çıktı.

İyi Parti’nin resmi aday adaylığı başvuru süresi 1 Aralık itibariyle başlayacak. Ancak bu süreden önce aday adaylığı için isimler ön plana çıkıyor.

Rize’nin Ardeşen ilçesinde belediye başkan adaylığı için tanıdık bir isim öne çıktı.

O isim Sabri Hacısüleymanoğlu. İyi Parti’den aday adayı olacağı öğrenilen Sabri Hacısüleymanoğlu’nun parti tarafından aday gösterilip gösterilmeyeceği veya İyi Parti’nin seçime CHP ile ortak aday çıkarıp çıkarmayacağı merak ediliyor.

İyi Parti eğer seçime tek parti olarak girecekse belediye başkan adayı Sabri Hacısüleymanoğlu olacak. Eğer CHP ile ortak bir aday yönünde birleşme olacaksa bu aday Tahsin Bekir Yazıcı olacak.

Sabri Hacısüleymanoğlu 1999 yılında Anavatan Partisi’nden belediye başkan adayı olmuştu. Hacısüleymanoğlu ayrıca MHP Karabük İl Başkanlığı görevini yürütmüş ve o ilden milletvekili adayı olmuştu.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tahsin Bekir Yazıcı’nın adaylığında İyi Parti ile henüz bir anlaşmaya varılmadığı görüşmeler sürdürüğü ve görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde CHP-İYİ PARTİ ortaklığında Ardeşen Belediye Başkan adayı Tahsin Bekir Yazıcı olacak.

iyi parti ardeşen sabri hacısüleymanoğlu
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X