Resul Dindar Yine Yaptı Yapacağını... Bayan Hayranına Şok Çıkış

Sosyal medya Resul Dindar'ı konuştu... 'Sus cevap verme bana!'

Resul Dindar Yine Yaptı Yapacağını... Bayan Hayranına Şok Çıkış
Resul Dindar Yine Yaptı Yapacağını... Bayan Hayranına Şok Çıkış Mustafa ÖZYANIK

Sosyal medya Resul Dindar'ı konuştu... 'Sus cevap verme bana!'

Resul Dindar'dan fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına çok konuşulacak çıkış...

Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar, dün Küçükçekmece'de düzenlenen Balık Festivali'nde sahne aldı. Konser bitiminde şarkıcı ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranları Resul Dindar'ın karavanının önünde toplandı.

Karavandan çıkan Dindar, 'Kaç kişi geliyor olmuyor ki böyle' dedi. Bir hayranının 'Sizi sevmese bu kadar halk buraya gelir mi' sözleriyle çılgına dönen Resul Dindar 'Ya cevap verme sus sende be!' diye bağırdı.

BU RESUL DİNDAR’IN İLK VUKUATI DEĞİL… ARDEŞEN’DE DÜZENLENEN RAFTİNG ŞENLİĞİNDE HAYRANINA “KONUŞMA LAN” DİYE BAĞIRMIŞTI.

Resul Dindar, 2012 yılında Rize’nin Ardeşen ilçesinde Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) tarafından düzenlenen Fırtına Rafting Şenlikleri kapsamında sahne almıştı. Konserde bir anda kendisini izlemeye gelen seyirciye “Konuşma Lan, Adamı Hasta Etme” diyerek bağırmıştı. Dindar’ın bu davranışı uzun zamandır konuşulmuş ve tepki görmüştü.

O anların videosu 'Hiç kimse göründüğü gibi değildir' notu ile sosyal medyada paylaşıldı. Resul Dindar tepki çeken olayın ardından sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınladı:

"Neden iyilikleri paylaşıp büyütemiyoruz...? Neden hâl deyip geçemiyoruz...? Neden anlamıyoruz vaziyeti...? Neden geçiyoruz merhameti...? Neden bakmıyoruz öteye...? Neden unutuyoruz dünü..? Neden parçalıyoruz günü..? Uyuyabiliyor muyuz..? Yoksa uyumak zorunda mı bırakıyoruz bedeni..? Nasıl uyanıyoruz..? Hepimiz aslında bir Hiç değilmiyiz..? Neden kovalıyoruz gideni...? Neden ayırıyoruz seveni..? Neden sadece an var..? Zaman kimin için...? Neden büyüyoruz...? Neden küçülüyoruz..? Neden ölüyoruz..? Ne zaman gömülüyoruz..? Ne kadar biliyoruz..? Ne ara öğreniyoruz...? Neden bir araya getirmiyoruz faydalı şeyleri..? Neden sadece dinliyoruz ve duyamıyoruz..? Neden hata yapıyoruz..?

Biz bunları neden yapıyoruz..?"

Karadenizli şarkıcı Resul Dindar 21 Ekim Pazar gübü Küçükçekmece'de düzenlenen Balık Festivali'nde sahneye çıktı. Karavandaki Dindar'ın hayranına 'Sus be cevap verme' diye bağırdığı anların videosu sosyal medyada olay oldu. Dindar, dün o hayranı ile bir araya geldi.

Resul Dindar, dün o hayranı ile bir araya geldi. Fotoğrafı da Instagram hesabında paylaştı, bir de açıklama yayınladı. İşte o açıklama:

"Kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, birlikte şarkılar söylediğimiz ve horona durduğumuz bir konser sonrası alanda bulunan birçok insanın üzülmesine sebep olan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Konser sonrası insalarla fotoğraf çekinmeme ve tanışmama engel olan, içinde bulunduğum kulis amaçlı karavanın kaza yapmasına sebep olan ve o aracı yumruklayıp tekmeleyenlere, bana söz verdin fotoğraf çekineceksin diyenlere ve sert tepki gösterenlere, dışarıdan duyduğum onca hakareti ve iyi niyetini dile getirenlere, sosyal medya üzerinden dilediği gibi bir video kesip biçip, haber niteliği taşıması mümkün bölümünü fırsata çevirenlere, hâlen daha hâldir diyemeyen ve içinde bir parça merhamet taşımayan, hakkımda yaygara çıkarmaya çalışanlara, beni tanımadan kişiliğim hakkında yorum yapabilenlere ve bana ayıp diyenlere teşekkür etmek istiyorum.

Kendi içimde yaşadığım ve dolayısıyla çevremde yaşananlara bir tepki vermiş bulundum. O alanda bulunan insanlara bir cevap vermek istedim. Kaçmadım... 'Vurmayın araca yazık' dedim.' Alan müsait değil anlayın' dedim.

Sahneden 'kimseyi yormayacak, zorlamayacaksak sahne sonrası hepinizle tanışacağım, fotoğraf çekineceğim' dedim. Sonrası mümkün olmadığını 3 defa dışarı çıkıp dile getirdim. Kaçmadım... Ben sizi çok sevdim gitmek istemedim. Gitmek zorunda kaldım. Gerildim, gerildik...

Herkesi anlarım 'hâldir' der geçerim. Ben hepinizden özür dilerim. Yanlış anlaşılmalara sebep olduğum için. Bir insanın herkesten fazla kalbini kırdığım ve kendisine sesimi yükselttiğim için.

Sanırım siz bana yakıştınız da bu defa ben size yakışamadım. Veya beklentilerinize yaklaşmadım. Dedim insanım. Dedim sizden biriyim. Allaha emanet olun. Çevrenize iyi bakın. Sevdiklerinize iyi bakın. Hoşçakalın"

resul dindar sus cevap verme bana konuşma lan adamı hasta etme
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X