Bakırcı’dan Belediye Başkanlığı İçin FLAŞ Açıklama.

Rize eski Belediye Başkanı Halil Bakırcı’dan flaş açıklamalar.

Bakırcı’dan Belediye Başkanlığı İçin FLAŞ Açıklama.
Bakırcı’dan Belediye Başkanlığı İçin FLAŞ Açıklama. Mustafa ÖZYANIK

AK Parti’nin ilk Rize Belediye başkanlığını iki dönem hizmet noktasında başarılı işler ve hizmetler yapan Halil Bakırcı; Gazeteci Orhan Yazıcılar’a özel açıklamalarda bulundu.

Eski Belediye başkanı Halil Bakırcı, Rize’de iki dönem zarfında neler yaptığını  Neleri eksik bıraktığını ve neleri yapamadığını uzun uzun anlatı.

Bakırcıya yaklaşan yerel seçimler nedeniyle tekrar aday olmayı düşünüyor musunuz? Şu an isminiz ciddi şekilde telaffuz ediliyor. Yapmak isteyip de yapamadıklarınız ve kaldığınız yerden devam etmeyi düşünüyor musunuz? Sorularına karşılık Bakırcı “Elbette ki kalan eksiklerin tamamlanmasını ve yapmak isteyip de yapamadıklarımızı yerine getirmeyi arzu ederim. Ancak; şu an Belediyemiz büyük külfetler altında sıkıntılar çekmektedir. Ama işi iyi bildiğimizi ve bu yönde sıkıntılar ne derece olursa olsun aşılması mümkündür’’ Dedi.

TEKRAR ADAY ADAYI OLMAYI DÜŞÜNÜRMÜSÜNÜZ?..

Bakırcı bu soruya: “Hayır kesinlikle aday adayı olmayı düşünmüyorum. Ancak görev tevdi edilirse; kabul etmememiz diye bir düşüncemiz ve lüksümüz olamaz’’ dedi.

halil bakırcı rize belediye başkan adayı olacak
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X