Ayder Şenliği'ndeki Konserler İptal Edildi

Rize’nin dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda bu yıl 10.su düzenlenecek olan Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Biatlon Yarışması’ndaki konser programı alınan karar gereği iptal edildi.

Ayder Şenliği'ndeki Konserler İptal Edildi
Ayder Şenliği'ndeki Konserler İptal Edildi Mustafa ÖZYANIK

Rize’nin dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda bu yıl 10.su düzenlenecek olan Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Biatlon Yarışması’ndaki konser programı alınan karar gereği iptal edildi. Konuyla ilgili Çamlıhemşin Belediyesi tarafından bir açıklama yapıldı. İşte o açıklama…

 

28-29 Ocak 2016 tarihlerinde Rize Çamlıhemşin Ayder Turizm Merkezinde Çamlıhemşin Belediyesi, Çamlıhemşin Kaymakamlığı, Türkiye Kayak Federasyonu ve Çadosk ortaklığında 10.su düzenlenecek olan, Kardan Adam Şenliği ve Türkiye Biatlon Şampiyonası kapsamında yapılması düşünülen konserler, ülkemizde gelişen üzücü olaylar sebebiyle iptal edilmiştir. Etkinliğimiz aynı tarihlerde Türkiye Biatlon Şampiyonası ve diğer yarışmalar düzenlenerek programlandığı gibi gerçekleştirilecektir. Ayder Turizm Merkezinde 10. Kez düzenlenmesi planlanan etkinliklerde ulaşım, güvenlik ve sağlık yönünden gerekli tedbirler alınacak olup, etkinlik kapsamında alana ulaşım hizmeti aksatılmadan sağlanacaktır. Ulaşımda aksamaların önlenmesi için park alanları oluşturulacak misafirlerimizin güvenli bir şekilde şenlik alanına ulaşımı sağlanacaktır. Bu yıl katılım sağlayan misafirlerimize ücretsiz ikramlarımız olacaktır. Katılımcıların Ayder Turizm Merkezine çıkışlarında araçlarının kar lastiği olması ve yanlarında zincir bulundurmaları kaza ve aksamalar açısından önem arz etmektedir. Etkinlikler kapsamında Aziz Şehitlerimizin anısına karda meşaleli yürüyüş düzenlenecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

rize çamlıhemşin ayder kardan adam şenlik festival iptal
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X