İmdat Sütlüoğlu Haberlerine Tepkiler Büyüyor..!

Bre densizler, bre gafiller, bu ne heyecan, bu ne küstahlık.

İmdat Sütlüoğlu Haberlerine Tepkiler Büyüyor..!
İmdat Sütlüoğlu Haberlerine Tepkiler Büyüyor..! Mustafa ÖZYANIK

Bre densizler, bre gafiller, bu ne heyecan, bu ne küstahlık. Oturduğunuz yerden nara atıyorsunuz, oturduğunuz yerden çamur atıyorsunuz, oturduğunuz yerden klavye delikanlılığı yapıyorsunuz, oturduğunuz yerden mikrofon delikanlılığı yapıyorsunuz, oturduğunuz yerden çamur at izi kalsın diyorsunuz.

          

Bre cahiller siz bilmez misiniz yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Bre cahiller siz bilmez misiniz güneş balçıkla sıvanmaz. Nedir bu hizmet verenlere karsı duyduğunuz kin, nedir? Bu bilinçsizce karalama politikalarınızın amacı nedir?

 

Şimdi kaçaklar dövüştüğü meydana çıkmışsınız. Türkiye’nin Milli Beraberliğe tek yumruk halinde durması gereken bu günlerde bulanık sularda balık avlamaya çalışıyorsunuz... SİZE BU DEREDEN BALIK ÇIKMAZ…

 

Şimdi de çıkmışsınız başka hiç bir şekilde yıpratamayacağınız isimlerden birisi olan Çaykur Genel Müdürü’nü yıpratmaya çalışıyorsunuz, karalamaya çalışıyorsunuz. Bir de gazetecilik örneğiymiş gibi yarın öbür gün mahkeme kapılarda olmamak için korka korka “İDDAYA GÖRE” diye başlıyorsunuz yazılarınıza. İmdat Sütlüoğlu’nu çay ve sektördeki başarılı çalışmalarından dolayı  eleştiremeyenler şimdi çıkmışlar Mile (Bizim burada Mile Derler Sizde Ne Derler Bilmiyorum) bulmuş gibi bir iki çakalın gerçek dışı söylemlerine sarılmışlar, bayram ediyorlar.

 

Neymiş İmdat Sütlüoğlu Bayan takımlarına yardım etmenin günah olduğunu söylemiş, bugüne kadar SÜTLÜOĞLU nerede, ne zaman, bu şekilde  cinsiyet ayrımcılığı yapmıştır.Yada buna göz yummuştur, gizli saklı bir adam değil.Tüm Milletin önünde bulunan bu şahsın geçmişte veya bugün bu ayrımcılıkla alakalı bir tek sözünü kim gösterebilir.(Her Dakikasını Mercek Altına Almış Olduğunuz Sizler Bile Gösteremediniz).Şimdi çıkmışlar istedikleri yardımı alamayan üç beş çakkal iddialara göre diye başlayan yazılarıyla bağırsak gürültüsü çıkartıyorlar.

 

Eeee onlarda haklı. Aslında çay paraları peşin ödenince, vatandaş Çayını yarıcılardan alınca, gurbettekiler artık çaylarını kendi toplamaya başlayınca, DİDİ gibi milli markayı da dünyaya hükmedince, gayri milliler ne yapsınlar eleştirecek. Başka bir şey bulamadılar. Bir kaç kendini bilmezin sözü onlar için bir umut kaynağı bir sevinç kaynağı olmuş. Bırakın bu gereksiz işlerle uğraşmayı sokağa inin vatandaşa sorun SÜTLÜOĞLU’nu. Kendini aydın veya gazeteci diye tanımlayan birkaç aç çakalın sevinmesine neden olan bu olay kendinizden başka kimseye leke getirmez. Yok, emniyet müdürünü karalayın, yok genel müdürü karalayın, yok onu yok bunu. Siz Rize’ye hizmet edenleri karalamanın dışında ne iş yaparsınız? Şimdi yazılanlara bakıyorum da birisi İmdat Beyin yazılarından dolayı mahkemeye verip İmdat Beyin davayı kazandığı şahıs, birisi İmdat Beye hakaretten dolayı dava kaybetmiş, birisi gezici, birisi kendi partisinde muhalefet yapamayan bir zavallı… Bunların bir çoğu gayrı milli insanlar.

 

Bre gafiller çamur at izi kalsın diyorsunuz; ama bu çamur bu isme tutmaz. İmdat Bey bugüne kadar doğruları için gerektiğinde Rize siyasetinin önemli isimlerini karşısına almış bir isim. Eğer inanın sizin bahsetmiş olduğunuz şekilde düşünmüş olsaydı bunu kapalı kapılar ardında değil, gözünüzün içine soka soka yapardı. Birisi de çıkmış reklamdan bahsediyor. Şu Rize’de reklama ihtiyacı olmayan tek bir isim varsa o da Sütlüoğlu’dur. Belediye Başkanlığı yaptı, vekillik yaptı, bakanlık yaptı, hepsine de imzasını attı. Şimdi densizler çıkmışlar reklam yapıyor gibi ahmakça bir söylemde bulunuyorlar.

 

Çaykur’u buldunuz, eleştiriyorsunuz. Çaykur, bugün Rize ve Türkiye’de birçok önemli projelere destek olmuştur. Bunu kimse inkâr edemez. Bugün Çaykur’u eleştirme cesaretini gösterenler Lipton’un, Doğuş’un, Of’un vb. çay fabrikalarının kapısının içinden bile giremiyorlar.

 

Eyyyy cahiller ne kadar sevindiniz, elinize sanki oyuncak verildi. Aç kurtlar gibi bekleyen siz zavallılar, bu tavrınızla adeta İmdat Bey’i onure ettiniz. Çay sektöründeki sorunları dile getirip başarısız ilan edemediğiniz bir ismi hiç alakası olmayan kendisinin ifade etmediği sözlerle vurmaya çalışıyorsunuz. Devam edin devam edin ki sizin kim olduğunuz tüm Rize bilsin.

 

İmdat Bey meydanlara çıkıp da veya bir basın bildirisi ile böyle bir şey demedim bunu ispatlamayan namerttir derse ne yapacaksınız? Özür mü dileyeceksiniz? Haaaaa evet dedim derse amennaaa; ama demedim derse sizler o çirkin çirkef yüzünüzü bir kez daha göstermiş olacaksınız. Toplumda  bir yer edinemeyen siz zavallılar bir yer edinebilmek için isminiz duyurulması için bu kadar alçalmayı kendinize bir felsefe olarak kabul etmişsiniz.

 

Cumhuriyet Gazetesi’ndeki haberlere sevinenler size hiç sözüm yok. Zaten halk size gereken cevabı veriyor. Özellikle bu yalan habere sevinenleri destekleyenlere bir bakın. Bunlar Afrin’e karsı çıkanlar, bunlar Türkiye’nin bütünlüğüne karsı çıkanlar, bunlar HDP’ye destek çıkanlar, bunlar havaalanına  karsı çıkanlar, bunlar köprülere karsı çıkanlar, bunlar  işte onlar…

 

Sayın Sütlüoğlu çok yakında bir açıklama yapacaktır. Sütlüoğlu’nun hiç bir zaman gerçek dışı konuşmayacağını herkes bilir. Eğer Sütlüoğlu bu söylenenlerin doğru olduğunu söylerse hepinizden özür dileyeceğim. Haaaaaaa değil yalan derse siz ne yapacaksınız? O su tutmaz yüzünüzü neyle yıkayacaksınız utanmadan. Bir de gazetecilik delikanlılık ister, her haberin basına” İDDAAAAAAA” diyerek kaçacağınızı sanmayın. Sizi gidi eyyyy klavye delikanlıları.

 

Bu arada alın size yıllardır Çaykur tarafından yardımda bulunulan bayan takımların listesi.

 

Ardeşen GSK Bayan Hentbol Takımı

Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı

Özel Kaçkar Koleji Bayan Voleybol Takımı

Pazarspor Bayan Hentbol Takımı

 

Bu yazıyı okuması olanlar değil okuyup da anlama kabiliyeti olanlar okusun. Binlerce gencimizin birçok dalda spor yapmasına vesile olan bölgemizin gururu Çaykur’a bayan-erkek tüm takımlara sağlamış olduğu destekten, festivallere sağlamış olduğu destekten dolayı sonsuz teşekkürler ediyoruz.

 

Sağolasın willlam Abi Ne Güzelde Anlatmışsın Bre Gafilleri

 

William Shakespeare

 

İftiranın kökeninde bilinçaltındaki intikam duygusu yatar. İftiracı kendisini inciteceğini umduğu suçlamaları, özellikleri, ithamları iftira attığı kişiye yakıştırır daha doğru bir tabirle yapıştırır (!) “çamur at izi kalsın” mantığıyla karalamaya çalışır. İftira atmak bir insanı incitmenin, onun inandırıcılığını ortadan kaldırmanın en sinsi ve çirkin yoludur. Üstelik atılan iftira bir ayna gibi kişinin bilinçaltını yansıtır. Bastırdığı duygularını, gizlediği suçlarını, günahlarını, hırslarını ve hayallerini yansıtır. Evet iftiralar hayalleri yansıtır çünkü bunlar karşıdaki insanı görmek istediğiniz şekilde tasvir eden asılsız suçlamalar başka bir deyişle hayallerdir. Kuşkusuz iftira atmak insanoğlunun sahip olabileceği en kötü alışkanlıktır. Evet, iftira bir tür alışkanlıktır. Bazı insanlar iftira atmaktan tarifsiz bir zevk alırlar. İftira, bastırılmış duygularının dışavurumu gibidir, onları zehir akıtır gibi rahatlatır.

 

Kaynak: Didi Haber

çaykur genel müdürü imdat sütlüoğlu
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X