Dünya Rafting Fed Bşk. Yrd. Ardeşenli İsim Oldu

Türk Raftinginin büyük başarısı. Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı bir Türk.

Dünya Rafting Fed Bşk. Yrd. Ardeşenli İsim Oldu
Dünya Rafting Fed Bşk. Yrd. Ardeşenli İsim Oldu Mustafa ÖZYANIK

Haber : Mustafa ÖZYANIK

 

Türk Raftinginin büyük başarısı. Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı bir Türk. Rize Ardeşenli Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı oldu.

 

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Raftingten Sorumlu As Başkanı Rize Ardeşenli Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcılığına getirildi. Bu büyük başarı Türkiye’de ve Dünyada rafting sporunda elde ettiği başarılar, yetiştirdiği sporcular ve rafting sporunun merkezi haline gelmesini sağlayan muhteşem doğaya sahip Ardeşen’de büyük sevinçle karşılandı.

 

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu’nun genel seçimlerinde başkan yardımcılığına getirildi.

 

Dünya Rafting Federasyonu genel seçimleri Sırbistan’ın Belgrad kentinde yapıldı. Seçimlerde Türkiye’yi Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanı Hasan Öztürk, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı ve Dış İlişkiler Sorumlusu Murat Ali Alaç temsil etti.

 

Yapılan seçimlerin ardından Dünya Rafting Federasyonu (WRF) Başkanlığına İtalya’dan Danilo Barmaz getirildi. Barmaz’ın yardımcılıklarına ise ülkemizi temsil eden Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı ile Sırbistan’dan Borıs Purjakov getirildi.

 

www.ardesengazete.com ailesi olarak Sayın Fikret Yardımcı'nın Ardeşen’imizi, Rize’mizi ve ülkemizi rafting sporu adına en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanırken, yeni görevlerinde sonsuz başarılar diliyoruz. Ülkemiz ve dünya raftingine hayırlı uğurlu olsun.

 

 

 

 

dünya rafting federasyonu başkan yardımcısı fikret yardımcı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X