Hasan Karal'dan Ardeşen Teşkilatına Tebrik Ziyareti

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ardeşen ve Pazar ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Hasan Karal'dan Ardeşen Teşkilatına Tebrik Ziyareti
Hasan Karal'dan Ardeşen Teşkilatına Tebrik Ziyareti Mustafa ÖZYANIK

Haber : Mustafa ÖZYANIK

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ardeşen ve Pazar ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

 

Karal, ziyaretleri esnasında kongreler sonucunda ilçe başkanlığına seçilen Avni Kahya ve Nurettin İnce’ye başarılar diledi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Rize Milletvekili Hasan Karal, meclis çalışmalarından kalan zamanını memleketi Rize’ye gelerek değerlendiriyor.

 

AK Parti’nin kongreler süreci devam ettiği bu dönemde ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Karal, kongre sonucunda oluşan yeni yönetime bundan sonraki süreçte yürütecekleri görevlerde başarılar diledi.

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal bu kapsamda Ardeşen ve Pazar ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İlk olarak Ardeşen’e giden Karal, burada ilçe başkanı Avni Kahya ve ilçe yönetimi tarafından karşılandı. Kahya yönetiminde oluşan yeni yönetime başarılar dileyen Karal, Pazar ilçesine gitti. Karal’ı Pazar’da ilçe başkanı Nurettin İnce ve yeni yönetim karşıladı.

 

 

 

Karal, ziyaretlerinde verdiği mesajda “2019 ülkemiz için çok kritik bir süreç. Bu kritik süreci iyi yönetmemiz lazım. Yeni sistemi iyi anlatmamız lazım. Bu sistemin kazanımlarını vatandaşlarımıza iyi aktarmamız gerekiyor. Partimizin tüm kademelerinde görev yapan gönüldaşlarımız büyük özveriyle hareket edeceklerinden eminim. 2019’da yapılacak olan seçimlerden zaferle çıkaracak olan kadrolarda görev yapacak olan tüm kardeşlerime başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Ardeşen ve Pazar teşkilatlarını ziyaretinin ardından Çayeli’ne giderek, AK Parti Çayeli eski ilçe başkanı Ali Kar’a başsağlığı ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden AK Parti Çayeli eski ilçe başkanı Ali Kar’a başsağlığı ziyaretinden bulunan Rize Milletvekili Hasan Karal, Kur’an okumayı da ihmal etmedi.

 

 

 

hasan karal avni kahya ak parti ardeşen
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X