Ardeşen’deki Fuhuş Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı

Rize’nin Ardeşen İlçesindeki Fuhuş Operasyonunda Otel Sahibi ile Birlikte 4 Kişi Tutuklandı

Ardeşen’deki Fuhuş Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı
Ardeşen’deki Fuhuş Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı Mustafa ÖZYANIK

Rize’nin Ardeşen ilçesinde geçtiğimiz günlerde şehir merkezinde bulunan bir otele fuhuş operasyonu yapılmıştı. Yapılan Fuhuş Operasyonunda 2’si Türk 30 kadın ve 14 erkek olmak üzere 44 kişi gözaltına alınmıştı.

 

Rize İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nce yapılan işlemlerin ardından Ardeşen’ki otelin sahibi ile birlikte 4 Kişi tutuklandı.

 

Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir otelde yapılan fuhuş operasyonu neticesinde gözaltına alınan otel sahibi ve otel müdürü ile halkla ilişkiler müdürünün de aralarında yer aldığı 5 kişi tutuklandı.

 

Yapılan operasyonlar neticesinde 5 kadından cinsel yolla bulaşan hastalık tespit edilmişti. Türk vatandaşları yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılırken, yabancı uyruklu kişiler sınır dışı edilmişti.

 

Konuyla ilgili olarak gözaltına alınan otel sahibi K.Y., mesul müdürü A.B., otelin halkla ilişkiler müdürü C.E. ile resepsiyon görevlileri E.K. ve B.K isimli şahıslar Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (olay53)


rize ardeşen fuhuş operasyonu
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X