Ardeşen, Bld. Bşk. Hakan Gültekin'i Bağrına Bastı

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Belediye Meclis Üyeleriyle her hafta periyodik aralıklarla sürdürdüğü mahalle, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Ardeşen, Bld. Bşk. Hakan Gültekin'i Bağrına Bastı
Ardeşen, Bld. Bşk. Hakan Gültekin'i Bağrına Bastı Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Belediye Meclis Üyeleriyle her hafta periyodik aralıklarla sürdürdüğü mahalle, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Ardeşen Fatih Mahallesi’nde Muhtar Murtaza Özyanık ve belediye meclis üyeleriyle birlikte, Ardeşen vakfı üyesi ve Ardeşenli İş Adamlarından Ali Fatih Topal’a misafir olduktan sonra esnafı ziyaret edip pazaryerinde vatandaşla bir araya gelen Başkan Gültekin’i halk adeta bağrına bastı.

Ziyaret ettiği iş verinde ve elini sıktığı herkes adaylık sürecinin bir an önce sonuçlandırılmasını ve yeniden Ardeşen Belediye Başkanı olarak kendisini görmek istediklerini kendisini kucaklayarak ve sarılarak ifade ederken, Başkanın ilçeye yatırımların yanı sıra gönüllere de sevgi ve hoş görü inşa ettiğinin önemli bir kanıtı olarak yüzlere yansıyor.

Başkan Gültekin’i gören 7 den 77’yediye kadını, erkeği ve genci onu aralarına almak ve onunla hasbıhal etmek için adeta birbirleriyle yarışırken, kendisine duydukları sevgiyi de vücut diliyle ortaya koymaktalar.

Özellikle pazaryerinde ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar Başkan Gültekin’e “Başkanım Durmak Yok Hizmete Devam” şeklinde ifadeler kurarak dualarda bulundular.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ziyaretleri sonrası kişisel sosyal paylaşım hesabından şu açıklamayı paylaştı. Her hafta periyodik aralıklarla gerçekleştirdiğimiz, Esnaf, Vatandaş ve Mahalle ziyaretlerimizle birlikte, 31 Mart Yerel seçimler için çalışmalarımız da aralıksız devam etmekte. Bu doğrultuda Fatih Mahallesi Muhtarımız Murtaza ÖZYANIK ve Belediye Meclis Üyelerimle birlikte Ardeşen Vakfı Üyemiz ve Ardeşen’li İş adamı Ali Fatih TOPAL’a kahvaltıya misafir olduktan sonra esnafımız ve salı pazarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbi-hal edip onların hayır dualarını aldık. Reis-i Cumhurumuzun ifade ettiği gibi “Durmak Yok Yola Devam”. Rabbim çıktığımız bu hizmet yolunu hayırlı ve bereketli eylesin.”

ardeşen belediye başkanı hakan gültekin esnaf ziyaretleri
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X